توزیع گسترده انواع مخازن پلی اتیلن در کشور

امروزه به دلیلی تقاضای فراوان مشتریان به مخزن های پلی اتیلن بسیاری از تولید کنندگان انواع مخازن پلی اتیلن را تولید کرده اند تا بتوانند نیاز بازار و مشتریان خود را برآورده کنند.

توزیع گسترده انواع مخازن پلی اتیلن در کشور

دو مورد از مصارف ویژه مخازن پلی اتیلن

دو مورد از مصارف ویژه مخازن پلی اتیلناستفاده های مخازن پلی اتیلن بسیار زیاد است که دو مورد از مهمترین آنها شامل: نگهداری آب آشامیدنی و مصارف صنعتی که درون آنها مواد اولیه را نگهداری می کنند تا از نور و جلبک حفظ شوند.

این مخازن به دلیل مزایای بی شمارشان مورد توجه خیلیها واقع شده است از جمله :

1. مخازن پلاستیکی وزن کمی دارند مخازن دیگر وزن بیشتری نسبت به مخازن پلاستیکی دارند و معمولاً برای جابجایی آنها روی ملک شما به کمک جرثقیل احتیاج دارند. در مقایسه ، مخازن پلاستیکی سبک هستند و می توانند با دستی به موقعیت خود منتقل شوند که در صورت وجود زمین های تپه یا خشن بر روی ملک شما یک مزیت است.

2. تنوع گسترده تر

مخازن پلاستیکی، اشکال و اندازه های گسترده تری دارند. از گرد ، تا باریک ، مطمئناً یک مخزن پلاستیکی برای پاسخگویی به نیازهای شما وجود دارد.

3- آنها زنگ نخواهند زد

همانطور که گفته شد ، بزرگترین مزیت مخازن پلاستیکی این است که آنها به مرور زمان زنگ نمی زنند و نیاز به تعویض دارند. طول عمر آنها نیز به این دلیل است که آنها برای مقاومت در برابر آب و هوای استرالیا ساخته شده اند. مهارکننده های اشعه ماوراء بنفش مخازن را از تخریب در برابر نور خورشید محافظت می کنند.

4. قوی و بادوام

مخازن استیل سخت است ، اما با توجه به اینکه قطعات آنها به یکدیگر جوش داده شده و یا پیچیده می شوند ، می توان درزهای جانبی ، اتصالات و خطوط جوش ضعیف شد. فرآیند چرخش با استفاده از قالب ، پلاستیک را از طریق سرعت و گرما به هم پیوند می دهد ، بنابراین محصول نهایی با دوام تر و احتمال کمتری از هم می رود.

5. برای نوشیدن آب بهتر است

مخازن استیل با دیواره روی گالوانیزه شده است که در عین حال خطری برای سلامتی ندارد اما می تواند بر طعم آب آشامیدنی تأثیر بگذارد. مطالعات انجام شده بر روی برخی مخازن فولادی نیز سطح مضر سرب را نشان داده است. بسیاری از افراد در استفاده از آب آشامیدنی خود از این خطرات راحت نیستند. مخازن پلاستیکی از پلاستیک پلی اتیلن بدون ایمنی بدون مواد غذایی ساخته می شوند ، بنابراین 100٪ از آنها برای ذخیره آب آشامیدنی ایمن هستند.

تولید مخازن پلی اتیلن با دستگاه اتوماتیک

تولید مخازن پلی اتیلن با دستگاه اتوماتیکبا پیشرفت علم تولید مخازن پلی اتیلن با دستگاه اتوماتیک رواج یافته و این برای نیاز مشتریان پاسخگو است. مصرف مخازن پلی اتیلن بسیار بالا است و تولید ها با استفاده‌ از دستگاهای اتوماتیک پاسخ به نیاز مشتریان را سرعت بخشیده اند. 

5

تماس با ما