خرید مخزن پلی اتیلن گرمدره

هنگامی که دمای مواد شیمیایی در مخزن پلی اتیلن گرمدره افزایش می یابد ، این دمای فرآیند است. دمای فرآیند بیش از دمای محیط بر مخزن تأثیر می گذارد. در نتیجه ، دمای فرآیند نقش عمده ای در تعیین ضخامت مخزن دارد (همراه با غلظت شیمیایی ، وزن و اکسیداسیون). این محدودیت دما است که ما در ادامه به آن اشاره می کنیم.

خرید مخزن پلی اتیلن گرمدره

بهترین مخزن پلی اتیلن گرمدره

بهترین مخزن پلی اتیلن گرمدره دمای محیط تأثیر کمی بر روی مخزن یا محتوای شیمیایی آن دارد ، زیرا دمای محیط خیلی سریع نوسان می کند. ابتدا گرما باید به مخزن پلاستیکی نفوذ کند و سپس صدها یا هزاران گالن مواد شیمیایی را گرم کند. حتی در گرمترین مناطق کشور ، با شروع دمای محیط برای گرم کردن ماده شیمیایی ، خورشید در حال نزول است و دمای محیط در حال سقوط است. دمای فرآیند مربوط به دمای محتوای مخزن است.

برخی از مواد شیمیایی به دلیل خاصیت شیمیایی آنها باید در دمای خاص ذخیره شوند. هنگامی که ماده شیمیایی مانند هیدروکسید سدیم به زیر یک درجه حرارت خاص برسد ، کریستالیزه یا منجمد می شود.

مهم است که درک اولیه ای از دمایی که مخزن شما در معرض آن قرار دارد حتی برای مدت کوتاه باشد. مخازن ذخیره مواد شیمیایی پلی اتیلن متقاطع (XLPE) با نوسان دمای شیمیایی و محیط منبسط و منقبض می شوند. مخازن باید با در نظر گرفتن ماده شیمیایی و دمایی که ماده شیمیایی باید در آن ذخیره شود ، طراحی شوند. اگر ماده شیمیایی گرم تری در مخزنی که برای آن معیارها طراحی نشده است ذخیره شود ، مخزن می تواند منبسط شود تا از تنش حلقه ای بیش از حد مجاز عبور کند.

تولید کننده مخزن پلی اتیلن گرمدره

تولید کننده مخزن پلی اتیلن گرمدره بسته به نحوه دست زدن به مواد شیمیایی ذخیره شده ، دمای فرآیند می تواند نوسان داشته باشد. معمولاً این مربوط به زایمان یا اختلاط است. برخی از مواد شیمیایی مانند آلوم ، فریک و پلیمر در دمای بالاتر تحویل می شوند و هنگام ذخیره شدن خنک می شوند. برخی دیگر در حین ذخیره سازی مخلوط می شوند و واکنشی ایجاد می کنند که دمای مواد شیمیایی را افزایش می دهد. به عنوان مثال ، برخی از مواد شیمیایی برای خرید مخزن پلی اتیلن با کاهش هزینه ها به صورت فله با غلظت بالاتر تحویل می شوند. هنگام تحویل ، آنها باید با آب رقیق شوند.

اگر این تولید مخزن گرمدره با ماده شیمیایی مانند هیدروکسید سدیم باشد ، رقت باعث یک واکنش شیمیایی گرمازا می شود ، که باعث افزایش درجه حرارت فرآیند در مخزن می شود. گرما چگونه بر مخزن پلی اتیلن شما تأثیر می گذارد خرید مخزن استاندارد که مطابق با مشخصات عمومی ASTM باشد ، که حداکثر تا 73 درجه آماده می شود ، امکان پذیر است. با این حال ، با استفاده از مخزنی که فقط مطابق با استانداردهای ASTM است ، دمای شیمیایی بالاتر از 73.4 تنش حلقه حداکثر را کاهش می دهد. این منجر به ایجاد مخزنی می شود که می تواند به طور غیرمنتظره از کار بیفتد.

5

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما