شرکت مخزن آب پلی اتیلن تبریز

آنچه در این مقاله می خوانید .....

مشخصات یک مخزن پلی اتیلن خوب چیست؟تولید ویژه مخزن آب پلی اتیلن تبریز

فشار کم آب و قطع شدن مکرر آن در بعضی از مناطق کشور، یکی از مهم ترین دلایلی است که افراد بخواهند از یک مخزن مناسب جهت ذخیره آب استفاده کنند و در مواقع ضروری مورد استفاده قرار دهند. هم اکنون شرکت مخزن آب پلی اتیلن تبریز بهترین مخزن های پلی اتیلن را که دارای نشان ملی استاندارد هستند و از بهترین متریال ساخته شده اند، با گارانتی فروش در اختیار مشتریان قرار می دهد و آماده خدمت رسانی به تمامی نقاط کشور می باشد.

شرکت مخزن آب پلی اتیلن تبریز

مشخصات یک مخزن پلی اتیلن خوب چیست؟

مشخصات یک مخزن پلی اتیلن خوب چیست؟ مخازن پلی اتیلن دارای انواع مختلفی هستند و به صورت تک لایه، دو لایه، سه لایه، چهار لایه، فوم دار یا پنج لایه در بازار یافت می شوند. اما مشخصات یک مخزن پلی اتیلن چیست؟ چگونه می توانیم یک مخزن پلی اتیلن مرغوب را تشخیص دهیم؟
مخزن پلی اتیلن همان طور که از نام آن پیداست، از یک ماده پلیمری بسیار قوی به نام پلی اتیلن ساخته می شود که از چگالی بالایی برخوردار است و جنس عالی آن سبب شده که برای نگهداری آب آشامیدنی و یا مصارف صنعتی و کشاورزی بسیار مناسب باشد.
همان طور که گفته شد این مخزن ها به صورت یک لایه تا چند لایه در بازار وجود دارند و اغلب به دو صورت رنگی و بی رنگ تولید می شوند. مخازن رنگی و چند لایه به دلیل عدم نفوذ نور خورشید به درون مخزن، کیفیت آب و رنگ و بوی آن را تغییر نمی دهند و نسبت به مخازن یک لایه بسیار مناسب تر می باشند.
از همین رو یکی از مهم ترین مشخصه های مخزن پلی اتیلن خوب، حفظ کیفیت آب و عدم نفوذ باکتری و تولید جلبک درون مخزن است که به مرور زمان سبب ایجاد بوی نامطبوع شده و طعم آب را تغییر می دهد.
این مخازن معمولا دارای ساختار بسیار محکمی هستند و سازگاری بالایی با طیف وسیعی از مواد و سیالات دارند، از همین رو علاوه بر آب برای نگهداری مواد شیمیایی نیز مناسب می باشند.
انعطاف پذیری بالای مواد اولیه مخزن پلی اتیلن سبب شده که این نمونه ها در ابعاد و اشکال مختلفی تولید شوند و برای استفاده در هر گونه فضا و محیطی مناسب باشند. به علاوه دارای وزن بسیار سبکی هستند و همین عامل امکان جابجایی راحت را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.
مهم تر از همه اینکه نسبت به جنس های دیگر دارای قیمت ارزان تری هستند و کاملا مقرون به صرفه می باشند.

تولید ویژه مخزن آب پلی اتیلن تبریز

تولید ویژه مخزن آب پلی اتیلن تبریز تولید ویژه مخزن پلی اتیلن تبریز با استفاده از مواد اولیه درجه یک و بهره گیری از تکنولوژی روز صورت می گیرد که به بهترین شکل طراحی شده و ساخته می شود. این مخازن دارای نمونه های زیادی هستند و بر اساس مورد مصرف می توان مناسب ترین گزینه را انتخاب نمود.
تمامی این محصولات پس از تولید در آزمایشگاه مورد بررسی کیفی قرار می گیرند و پس از اطمینان  روانه بازار مصرفی شده و در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرند.

Call Now Button