قیمت مخزن آب پلی اتیلن 1000 لیتری | تولید و عرضه انواع منبع آب

نام دیگر مخزن پلی اتیلن، مخزن پلیمری است.

مخزن های پلی اتیلنی بیشتر برای نگهداری آب و سیالات سازگار با پلی اتیلن هستند.
این سازه ی پلاستیکی یا پلی اتیلن در صنعت کشاورزی، ساختمان سازی و صنایع شیمیایی برای نگهداری مایعاتی که با پلی اتیلن سازگاری دارند استفاده می شود.

در حال حاضر بخش مهمی از ذخیره سازی در دنیا مربوط به ذخیره سازی آفت کش ها و آب آشامیدنی می باشد که به دلیل سازگاری بسیاری از آن ها با پلی اتیلن در این مخزنها نگهداری می شوند.

فروش مخزن پلی اتیلن 1000 لیتری به دلیل استفاده ی بسیار کاربردی از آن و حمل و نقل آسان تر و استفاده ی به صرفه تر نسبت به دیگر مخزن ها در دنیا بسیار رونق پیدا کرده است.

قیمت مخزن آب پلی اتیلن 1000 لیتری نسب به کیفیت و مرغوبیت کالا تغییر پیدا می کند، که هر چه تعداد لایه ها در آن بیشتر باشد، قیمت نیز افزایش پیدا می کند.

قیمت مخزن آب پلی اتیلن 1000 لیتری | تولید و عرضه انواع منبع آب

شرکت تولیدی مخزن آب پلی اتیلن در تهران

شرکت تولیدی مخزن آب پلی اتیلن در تهران

تهران یکی از بزرگ ترین سازنده های مخازن پلی اتیلن و مخزن با کیفیت را در خود
جای داده است که تمام نکات استاندارد در ساخت این مخزن ها رعایت شده است
.

همچنین فروش عمده مخزن آب پلی اتیلن تهران هم برای فروشندگان این محصول به صرفه تر است و همچنین خریدار عمده این مخصول می تواند با قیمت کمتری
تعدادی از این محصول را داشته باشد و به تجارت یا استفاده بپردازد
.

گروه تامین کننده مخزن پلی اتیلن

گروه تامین کننده مخزن پلی اتیلن

شرکت تهران مخزن یکی از شرکت هایی است که می توان به کیفیت و مرغوبیت کالاهای آن اشاره کرد.

خرید مخزن آب پلاستیکی تهران این نکته مثبت را هم دارد که شما فقط هزینهی محصول را پرداخت می کنید و دیگر هزینه ی گمرک و ? قیمت این محصول را نجومی نمی کند.

قیمت تقریبی این محصول، حداقل از 2 میلیون تومان به بالا است(سال 1399) که نسبت به تعداد لایه ها و جنس به کار رفته در آن تغییر می کند.

فروش تانکر پلاستیکی و فروش منبع آب در کرج به دلیل بالا بودن سطح ساخت بالا گرفته است.

بهترین برند مخزن پلی اتیلن ایرانی در بازار

بهترین برند مخزن پلی اتیلن ایرانی در بازار

فروش مخزن پلی اتیلن در ایران به دلیل وجود داشتن زمین های زراعی بسیار زیاد رواج بالایی داشته و کشاورزان به دنبال برند معتبری از مخزن های پلی اتیلن
داخلی هستند تا مایعات مورد نیاز خودشان را در این مخازن ذخیره کنند
.

اکثر کشاورزان و مردم به دنبال بهترین برند برای خرید این مخزن ها هستند تا از کیفیت آن خاطر جمع باشند.

امروزه به دلیل افزایش مراکز تولید این مخزن ها و بالا رفتن تعداد رقبا کارخانه ها و کارگاه های تولیدی تمام تلاششان را می کنند تا بهترین محصول را به بازار ارائه دهند.

لیست قیمت روز مخزن پلی اتیلن

لیست قیمت روز مخزن پلی اتلن

برای خرید مخزن های پلی اتیلن شما می توانید نسبت به مکان و ابعاد جایی که برای این مخزن آماده سازی کرده اید در بازار یا اینترنت سرچ کنید تا مخزنی
نزدیک به همان ابعاد تهیه شده پیدا و خریداری کنید
.

قیمت مخزن آب پلی اتیلن 1000 لیتری

برای تهیه مخزن پلی اتیلن باید این توجه را داشته باشید که اگر این مخزن ها را به صورت عمده تهیه کنید. قیمت منبع آب عمده قطعا به صرفه تر خواهد بود. همچنین نمونه ی
داخلی این مخزن های نگهدارنده از کیفیت بالایی برخوردار است و از قیمت پایین تری نسبت به نمونه ی خارجی این محصول دارد
.

فروش مخزن های پلی اتیلن توسط نمایندگی های سر تا سر کشور فروش مخزن های نگهدارنده انجام می شود و تهیه مخزن از این فروشندگان بسیار قابل اعتماد
و اطمینان تر می باشد و همچنین شما می توانید هر سوالی که دارید از کارشناسان این
نمایندگی ها بپرسید
.

 

صادرات مخزن پلی اتیلن در خاورمیانه

صادرات مخزن پلی اتیلن در خاورمیانهبه دلیل استقبال بسیار مردم از این مخزن ها و بالا بودن سطح کیفیت مخزن های تولید شده در ایران، اکثریت نمایندگی های مخزن های پلی اتیلنی این مخزن ها را صادر نیز می کنند.
این مخزن ها اکثرا به کشور های افغانستان، پاکستان، کشور های عربی و ? صادر می شود که به دلیل بالا بودن سطح کیفیت و مرغوبیت جایگاه ویژه ای را در بازارهای خارجی پیدا کرده اند.
همچنین میکسر عمودی مخزن ایرانی به دلیل استفاده از به روز ترین فناوری ساخت در آن ها مورد استقبال بسیاری از مردم در سر تا سر دنیا گرفته است.

فروش عمده مخزن 1000 لیتری آب

مخزن پلی اتیلن به منبع پلاستیکی ای گفته می شود که جنس آن از ماده پلی اتیلن می باشد. در انواع مختلفی تولید می شوند و برای نگهداری انواع مایعات مانند آب آشامیدنی و مایعات شیمیایی و اسید ها از آن ها استفاده می شود که شامل انواع تک لایه دو لایه و سه لایه می شود که هر کدام برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، مثلاً مخزن تک لایه برای آبیاری باغ ها یا نگهداری مایعات نفتی استفاده می شود. می توان از این مخازن می توان به شرط سر پوشیده بودن فضا برای آب آشامیدنی هم استفاده کرد و مخازن دو لایه و سه لایه نیز می توان مایعات را در فضای باز و حتی زیر نور آفتاب یا گرما و یا در مناطق سردسیر و برفی مورد استفاده قرار داد .

فروش عمده مخزن 1000 لیتری آب
فروش مخزن 1000 لیتری آب به صورت عمده و تکی توانسته تا به این عرصه رضایت مشتری ها را به دست بیاورد.
با خرید این محصول می توان از مخزن 1000 لیتری ، مکعبی و حفاظ دار مجهز به شیر تخلیه مایعات و درب مناسب برای حمل و جا به جایی و نگهداری انواع اسید و مواد شیمیایی و روغن و مواد اولیه و مواد غذایی و آشامیدنی و گلاب و آب میوه و سرکه و ترشیجات و ? استفاده کرد.

فروش مخزن 1000 لیتری آب

فروش مخزن 1000 لیتری آب

شرکت پلی اتیلن طبرستان در راستای تولید مخازن در حجم و نوع مختلف نیاز کشور را در این مورد رفع سازد. این شرکت برای خریداران عزیز این شرایط را فراهم ساخته است که می توانند به صورت اینترنتی و از هر مکانی اقدام به خرید مخزن 1000 لیتری آب کنند .
از ویژگی های این مخازن ضد بو بودن و ضد جلبک بودن آن است که آن را برای مصارف مایعات قابل شرب ممکن می سازد شرکت پلی اتیلن طبرستان تا حدودی توانسته است کشور را به خودکفایی در این زمینه نزدیک کند.

فروش مخزن 1000 لیتری آب

فروش عمده مخزن 1000 لیتری

در حال حاضر شرکت های چندی در کشور در زمینه تولید مخازن و قطعات پلاستیکی فعالیت دارند که نامی آشنا در این صنعت می باشد. این شرکت تولیدات خود را با استفاده از آخرین تکنولوژی های دنیا روانه بازار می سازد.
فروش و قیمت مخزن آب پلی اتیلن 1000 لیتری را می توان در فروشگاه های آنلاین موجود در اینترنت مشاهده کرد این سایت ها ارائه دهنده اطلاعات مختلف علاوه بر قیمت می باشند این اطلاعات عبارت اند از:

 • طول مخزن
 • ارتفاع مخزن
 • عرض مخزن
 • روش خرید مخزن
 • روش استفاده و به کارگیری

قیمت مخزن آب پلی اتیلن 1000 لیتری که یکی از مخازن پر استفاده است با مشخصات فوق به صورت جدولی در سایت مربوطه آمده است.

فروش عمده مخزن 1000 لیتری

طبرستان نامی آشنا در صنعت تولید انواع مخازن و تجهیزات پلاستیکی می باشد این تجهیزات را می توان در انواع زیر برشمرد:

 • مخزن پلی اتیلن مکعبی
 • مخزن پلی اتیلن پشت نیسانی
 • وان پلاستیکی
 • تجهیزات جاده ای و ترافیک
 • انواع قالب های صنعتی
 • انواع مخازن پلی اتیلن عمودی و افقی
 • انواع مخازن پلی اتیلن زیر پله ای
 • انواع مخازن پلی اتیلن سمپاش
 • مخازن پلی اتیلن ته قیفی

نمونه های فوق تنها شماری از محصولات تولیدی شرکت طبرستان می باشد. این تولیدات همگی در سایت های اینترنتی برای کاربران قابل مشاهده می باشد. مشخصات و قیمت مخزن آب پلی اتیلن 1000 لیتری طبرستان نیز در این وب سایت های فروش قابل مشاهده است.

فروش مخزن ۱۰۰۰ لیتری

فروش مخزن ۱۰۰۰ لیتری

فروش مخزن ۱۰۰۰ لیتری افقی در 2 مدل تک لایه  و سه لایه جهت صادرات و فروش مخزن ۱۰۰۰ لیتری صادراتی می باشد. این مدل مخزن از انبار تهران به آدرس خریداران ارسال می گردد.
مخزن معرفی شده فروش تکی و خرده ندارد و فقط به صادر کننده ها و خریداران آماده عرضه می گردد.
به مدل های مخازن ۱۰۰۰ لیتری توجه فرمایید که پلی اتیلن مازندران انواع مخزن ۱۰۰۰ لیتری افقی، مخزن ۱۰۰۰ لیتری عمودی کوتاه، مخزن ۱۰۰۰ لیتری عمودی بلند در دو مدل تک لایه و سه لایه ارائه می نماید، این مخازن به صورت تکی و عمده ثبت سفارش می شوند فقط مخازن ۱۰۰۰ لیتری که در ابتدای این مطلب معرفی شده است به صورت عمده ثبت سفارش می گردد.

7

تماس با ما