مرکز پخش مخازن پلی اتیلن مکعبی

مخازن پلی اتیلن مکعبی تنها محصولی برای یک کاربرد نیست. این مخازن پلی اتیلن ها یک کالای چند منظوره هستند. اگر برای کاربرد نگهداری مواد شیمیایی نیاز به یک ماده ی منحصر به فرد دارید و یا حتی می خواهید در جمع آوری فاضلاب خانگی آن را به کار ببرید، از مخازن پلی اتیلن مکعبی استفاده کنید. این تنها بخشی از کاربردهای این محصول ویژه است که به خرید و فروش عمده آن نیز را بسیار رایج کرده است.
بنابراین اگر می خواهید این کالا را به صورتی دقیق تر بشناسید تا بدانید دیگر چگونه می تواند شما را جهت رسیدن به مقصودتان کمک کند، پیشنهاد می کنیم ادامه ی مطلب را مطالعه بفرمایید.

شکل های مختلف مخازن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن در اشکال مختلفی ساخته می شوند که بتوان آن ها را در شرایط مختلف به کار برد. به علاوه بسیاری از مشتریان ممکن است از شکل به خصوص آن بیشتر خوششان بیاید. اما با توجه به این که سلیقه ها متفاوت است، ممکن است نظر همه یکسان نباشد. لذا اینجا انواع شکل هایی که این محصولات ساخته می شوند برایتان آورده شده تا انتخاب بهتری داشته باشید:

 • بیضی
 • مکعبی
 • عمودی
 • زیر پله ای
 • قیفی
 • انبساط
 • افقی

شاید مهم ترین فاکتوری که مشتریان یک محصول می خواهند با آن بیشتر آشنا شوند، کاربردهای آن است، چرا که آن ها می خواهند بدانند کالایی که خریداری می کنند چه استفاده های دیگری می تواند داشته باشد. بنابراین در ادامه به کاربردهای مخازن پلی اتیلن خواهیم پرداخت.
شکل های مختلف مخازن پلی اتیلن

فروش عمده مخازن پلی اتیلن بر اساس کاربرد

مخازن پلی اتیلن ها کاربردهای متعددی دارند که باعث می شود در جاهای متفاوتی استفاده شوند. اما بیشتر مشتریان آن ها را به خاطر کاربرد نگهداری آب می شناسند. لذا شناخت انواع کاربرد آن می تواند دید بهتری نسبت این محصول به شما بدهد. انواع کاربرد آن شامل موارد زیر است:

 • نگهداری مواد شیمیایی
 • استفاده در صنایع کشاورزی
 • نگهداری مواد نفتی
 • نگهداری آب
 • نگهداری سموم
 • نگهداری مایعات سنگین
 • نگهداری مواد بهداشتی
 • جمع آوری فاضلاب خانگی

فروش عمده مخازن پلی اتیلن بر اساس کاربرد

مخازن پلی اتیلن مکعبی

مخازن پلی اتیلن مکعبی یکی از بهترین انواع مخازن پلی اتیلن هستند که مشتریان سریع آن ها را به صورت عمده خریداری می کنند و خریداران دیگر را از خرید آن ها بی بهره می کنند چرا که کمیاب می شوند. اگر مخازن پلی اتیلن مکعبی را نمی دانید از کجا باید تهیه کنید، ما می توانیم به شما کمک کنیم. این حق را به شما می دهیم که این محصولات اگر از جاهای مطمئن خریداری نشوند ممکن است با کیفیت نباشند و مشتریان را دچار دردسر بسازند. اما اگر آن ها از جاهایی که به صورت رسمی آن ها را می فروشند خریداری شوند، می توانند به مشتریان آرامش خریدی درست را بدهند.

مخازن پلی اتیلن مکعبی

فروش عمده مخزن پلی اتیلن مکعبی

نام دیگر پلی اتیلن، مخزن پلیمری می باشد.
مخزن های پلی اتیلن بیشتر برای نگهداری آب و سیالات سازگار با پلی اتیلن هستند. این سازه ی پلاستیکی یا پلی اتیلن در صنعت کشاورزی، ساختمان سازی و صنایع شیمیایی برای نگهداری مایعاتی که با پلی اتیلن سازگاری دارند استفاده می شود. در حال حاضر بخش مهمی از ذخیره سازی در دنیا مربوط به ذخیره سازی آفت کش ها می باشد که به دلیل سازگاری بسیاری از آن ها با پلی اتیلن در این مخزن ها نگهداری می شوند. فروش مخزن پلی اتیلن مکعبی به دلیل استفاده ی بسیار کاربردی از آن و حمل و نقل آسان تر نسبت به دیگر مخزن ها در دنیا بسیار رونق پیدا کرده است.

فروش عمده مخزن پلی اتیلن مکعبی

مخزن پلی اتیلن مکعبی

اگر یکی از مخازن پلی اتیلن مکعبی در یک دوره طولانی، حدود 10 سال در فضای باز قرار گیرد و دارای لایه ی محافظ دربرابر UV نباشد و یا تراکم آنتی UV در لایه ی بیرونی آن کم باشد، اشعه ماورای بنفش خورشید می تواند ترکیبات پلی اتیلنی آن را پس از مدتی از بین ببرد و آن را از یک ماده ی سخت انعطاف پذیر به یک ماده ی سخت شکننده تبدیل کند و این باعث این می شود که مخزن پس از مدتی ترک برداشته یا بشکند.

مخزن پلی اتیلن مکعبی

فروش مخزن پلی اتیلن مکعبی

مخزن های پلی اتیلن امروزه به شکل های گوناگونی در بازار عرضه می شوند که یکی از پر فروش ترین های این نوع، فروش مخزن پلی اتیلن می باشد که از محبوبیت بالایی برخوردار است.
این مخازن بیشتر برای نگهداری آب شرب و آب آتش نشانی کاربرد دارد. نگهداری آب شرب موضوع بسیار مهمی است که مخزن باید از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد تا آب شرب در طولانی مدت سمی نشود. برای تهیه ی این مخزن ها بهتر است از شرکت های معتبر خرید کنید تا از نظر کیفیت و مرغوبیت این کالا اطمینان خاطر داشته باشید.
شرکت های داخلی امروزه مخزن های پلی اتیلن قابل قبولی را در بازار ارائه می دهند که با قیمت مناسب تری از نمونه های خارجی به فروش می رسد و با نمونه های خارجی رقابت داغی را به راه انداخته اند. باید برای خرید مخزن های پلی اتیلن تحقیق لازم را انجام داد تا بتوانیم محصولی مرغوب خریداری کنیم.

فروش مخزن پلی اتیلن مکعبی

فروش عمده انواع مخازن مکعبی

فروش عمده انواع مخازن مکعبی در سایت های مختلف انجام می گردد. تولید کنندگان و فروشندگان این محصولات با برقراری ارتباط با خریداران خود و مشاوره ی تخصصی در نحوه ی تولید و کاربرد هر یک از مخازن به خرید بهتر آن ها کمک می کنند. فروش عمده ی این مخازن به علت خصوصیات و برتری هایی که دارا می باشد رونق یافته و افراد استقبال زیادی در خرید این محصولات با جنس پلی اتیلن یا پلاستیکی به نسبت جنس های فلزی این محصولات کرده اند. فروشندگان این مخازن از طریق برقراری ارتباط با هر یک از مشتریان خود، نیاز آن ها را شناخته و متناسب با درخواست مشتریان بهترین و مناسب ترین محصول را پیشنهاد می کنند.

فروش عمده انواع مخازن مکعبی

انواع مخازن مکعبی

در سطح بازار انواع مخازن مکعبی در ابعاد، اندازه ها، رنگ ها، احجام، و جنس های مختلف مشاهده می شود. که هرکدام از این مخازن کاربرد منحصر به فرد خود را دارند و البته وجه مشترک این مخازن مکعبی در قدرت نگهداری و حفظ آب یا هر آن چیزی که در آن ها  قرار دارد می باشد. به عنوان مثال برای هرکدام از ویژگی های مخازن آب توضیحاتی را ارائه می دهیم.

مخازن مکعبی در احجام مختلف از قبیل مخزن با حجم 100 لیتر یا مخازن با حجم 2000 لیتر ، مخازن در طیف رنگ های مختلف و مورد پسند مصرف کنندگان، جنس های مختلف مخازن که هرکدام نیز کاربرد خاص خود را دارند به عنوان نمونه مخزن مکعبی با جنس پلی اتیلن که در بین جنس های دیگر آن از پر طرفدارترین و پر فروش ترین مخازن مکعبی می باشد، و موارد کاربرد آن نگهداری آب در شرایطی که باید آب بدون بو، رنگ، و یا هر گونه تغییری محافظت شود و مخازن آب پلاستیکی نیز به همین صورت می باشد. فروش عمده انواع مخازن مکعبی با توجه به تمام این ویژگی ها در سراسر کشور انجام می گردد و این محصولات طرفداران و خریداران خاص خود را دارند.

انواع مخازن مکعبی

فروش عمده مخزن آب مکعبی

فروش عمده مخزن آب مکعبی به صورت کامل استاندارد در جهت فروش بهتر این محصولات با توضیح ویژگی های مخازن آب مکعبی از جمله: حجم های مختلف مخزن، اندازه، رنگ های مختلف، جنس مخازن که به صورت پلی اتیلن یا جنس های مختلف دیگر می باشد، انجام می گردد. در سطح بازار به این مخازن مخازن باریک یا مخازن آسان نیز گفته می شود. فروش عمده مخزن آب مکعبی در سرتاسر کشور به صورت ارسال پستی و با هزینه پستی رایگان انجام می گردد. و تمام خریداران بعد از مشاهده و انتخاب محصول مورد نظر خود می توانند به راحتی این محصول را سفارش دهند.

فروش عمده مخزن آب مکعبی

مخزن آب مکعبی

مخزن آب مکعبی در اندازه، حجم و جنس های مختلف وجود دارد. که هرکدام برای موارد مختلف قابل استفاده می باشند. به عنوان مثال یک مخزن آب مکعبی با جنس پلی اتیلن جهت کار در فضا و مکان های کوچکتر و باریک استفاده می شود. که این نوع مخازن را در حجم های مختلف از 230 لیتر تا 2000 لیتر در بازار می توان یافت. در فضاهایی که دارای محدودیت در نصب مخازن آب هستند از مخزن آب مکعبی برای ذخیره بهتر آب استفاده می کنند. دو مورد از کاربردهای مخازن آب مکعبی عبارتند از:

 • ذخیره کردن آب مورد استفاده در آتش نشانی
 • نگهداری و ذخیره آب قابل خوردن عموم

تمام این مخازن به این علت قابلیت حفظ آب را در شرایط سخت دارند که به صورت دو لایه یا سه لایه تولید می شوند، که این لایه ها به صورت رنگ هایی هستند که دارای فیلتر  UV و نور مرئی می باشند و همین امر باعث جلوگیری از ورود نور به داخل مخزن می شود و سبب ماندگاری بیشتر و نگهداری بهتر آب می گردد. تقریبا تمام مخازن در ایران به شکل دو یا سه لایه ساخته شده اند تا بتوان آن ها را در مکان هایی که در برابر اشعه خورشید قرار دارند مثل پشت بام نصب کرد تا اتفاقی برای آب داخل مخزن نیفتد.

مخزن آب مکعبی

فروش مخازن مکعبی پلی اتیلن

فروش مخازن مکعبی پلی اتیلن در ایران شامل موارد متنوعی است که بسته به نیاز مشتریان، انواع مخازن پلی اتیلن را با کیفیت ها و ابعاد و قیمت های متفاوت عرضه می کند. از آن جا که مخازن مکعبی پلی اتیلن از نظر قیمت بسیار مناسب تر از سایر مخازن فلزی یا فایبرگلاسی می باشند طرفداران زیادی را در میان خریداران مخازن دارند. همچنین مخازنی که شرکت های معتبر به فروش می رسانند مورد تایید وزارت بهداشت می باشند. مخازن شهر های اصفهان، اراک و تهران از ارزان ترین و با کیفیت ترین مخازن در سراسر کشور می باشند. به طور کلی تمامی مخازن از دو جنس تولید و عرضه می شوند.

فروش مخازن مکعبی پلی اتیلن

مخازن مکعبی پلی اتیلن

مخازن مکعبی پلی اتیلن روش مناسبی برای ذخیره آب در دراز مدت و در ابعاد وسیع می باشند.از جمله موارد استفاده از آب ذخیره شده می توان به مصارف خانگی، صنعتی، کشاورزی و خدمات شهری اشاره کرد. از نکات مثبت این مخازن می توان به مقاومت بالا در برابر سرما و گرما، مواد شیمیایی مختلف مانند اسیدها، عوامل میکروبی مانند قارچ ها و باکتری ها، اکسایش، فشار، ضربه و سایش، طول عمر بالا، سبک بودن باتوجه به بافت خاص خود، نصب سریع و آسان اشاره کرد.

مخازن مکعبی پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن مکعبی

نکته حائز اهمیت این است که با توجه به هزینه های مختلف انتقالات و نیروی انسانی و ماشینی و هزینه های نصب تجهیزات مربوطه، استفاده از مخازن پلی اتیلن مکعبی بسیار مقرون به صرفه تر از سایر مخازن می باشد. ضخامت این مخازن در طرح ها و اندازه های مختلف متفاوت می باشد و همچنین دارای تعداد لایه های متفاوتی مانند یک لایه، دو لایه و سه لایه هستند که هرکدام مختص شرایط خاص محیطی و نوع مایعات مورد استفاده می باشند. مخازن بعد از نصب و راه اندازی باید در دوره های زمانی خاصی توسط کارشناسان مربوطه بررسی شوند تا از بروز احتمالاتی مانند نشتی جلوگیری شود. نکته مهم دیگر دقت در انتخاب بهترین مخازن پلی اتیلن مکعبی با ویژگی های فیزیکی متناسب با شرایط مختلف توسط خریدار می باشد.

مخازن پلی اتیلن مکعبی

فروش عمده مخزن آب پلاستیکی

مخزن آب پلاستیکی مکعبی برای پاسخگویی به نیازهای مشتریانی که فضای کافی برای نصب سایر مخازن پلی اتیلینی را ندارند طراحی و تولید شده است . ابعاد مخازن کعبی به گونه ای در نظر گرفته شده تا بتوان آنها را از باریک ترین درب ها و کمترین فضاها و مکان ها عبور داده و نصب کرد. مخازن آب پلی اتیلن مکعبی از مخازن افقی و عمودی به خاطر نوع طراحی و مواد اولیه بیشتر گران تر می باشد و تنها در صورتی  که مشکل جدی در ابعاد دیگر مخازن دارید. مخازن مکعبی پلی اتیلنی پیشنهاد می شوند.

فروش عمده مخزن آب پلاستیکی

مخزن آب پلاستیکی مکعبی

ویژگی های مخازن آب مکعبی :

دارای نشان استاندارد ملی ایران ? تولید شده به صورت یکپارچه ? انتقال حرارت نسبتاً پایین ? قابلیت حمل و نقل آسان نصب سریع و آسان ? مخازن سه لایه دارای لایه مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش (آنتی یو وی) و ضد جلبک (نگهداری آب شرب)- مقاوم در برابر اسیدها. بازها و مواد خورنده -دارای 36 ماه گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش. شما مشتریان عزیز می توانید در هنگام ثبت سفارش انواع مخازی مکعبی پلی اتیلنی (پلاستیکی) اقدام به ثبت سفارش اتصالات و ورودی خروجی های مورد نیاز و همچین سایر لوازم جانبی نمایید .

ویژگی های منبع آب پلی اتیلن 300لیتری افقی سه لایه:

 • سه لایه. ضد جلبک و آنتی باکتریال (فقط در نوع سه لایه)
 • دارای لایه محافظ در برابر اشعه UV  آفتاب
 • گارانتی تعویض 3 ساله و 10سال خدمات پس از فروش
 • امکان ارسال رایگان از طریق دفاتر باربری به سراسر کشور
 • دارای پروانه بهداشتی از سازمان غذا و دارو
 • امکان ارسال رایگان درب آدرس مشتری در شهرهای تهران . کرج . ساری
 • امکان نصب کلیه اتصالات شناور و شیر قبل از ارسال به مشتری در انبار کارخانه

انواع تک لایه و سه لایه و در حجم های 200 تا 20000 لیتری موجود می باشند.

تماس با ما