فروش عمده مخزن آب پلی اتیلن اراک

مرکز فروش مخازن پلی اتیلن در تهران :

فروش عمده مخزن آب پلی اتیلن اراک از طریق سایت های معتبر نیز امکان تهیه آن را به مشتریان فراهم کرده کرده است. ابعاد متنوع از این مخزن را می توان با قیمت های متفاوت تهیه نمود. از جمله حجم های کاربردی این مخازن به قرار زیر می باشد.

  • 500 لیتری
  • 1000 لیتری
  • 2000 لیتری
  • 5000 لیتری

فروش عمده مخزن آب پلی اتیلن اراک

پر فروش ترین مخزن آب پلی اتیلن اراک

پر فروش ترین مخزن آب پلی اتیلن اراک مخزن آب پلی اتیلن اراک یکی از کاربردی ترین ملزومات جهت نگهداری و ذخیره آب آشامیدنی و سایر مایعات می باشد. این مخازن را می توان بسته به محیط و فضای مورد استفاده از مراکز فروش با قیمت های متنوع خریداری نمود. برخی از انواع مخازن به شرح ذیل می باشند.

  • مخازن افقی
  • مخازن عمودی
  • انواع مخزن زیر پله

بازار فروش انواع مخازن آب پلی اتیلن مرغوب

مخزن آب پلی اتیلن اراک با دارا بودن ویژگی های زیر جز مرغوب ترین و پرفروش ترین محصولات در بازار فروش داخلی و خارجی می باشد.

چند لایه بودن

آنتی باکتریال بودن

مقاومت در برابر اشعه یو وی خورشید

دارا بودن گارانتی

انواع مخازن ته قیفی

مخازن مکعبی

مخازن مادولا

مخازن کتابی

قیمت مخازن آب پلی اتیلن زیر پله ای

قیمت مخازن آب پلی اتیلن زیر پله ای

قیمت فروش منبع آب زیر پله ای

مخزن 500 لیتری سه لایه 648000

مخزن 500 لیتری تک لایه 602000

مخزن 1000 لیتری سه لایه 1138000

مخزن 1000 لیتری تک لایه 990000

مخزن 1500 لیتری سه لایه 1617000

مخزن 1500 لیتری تک لایه 1547000

قیمت مخازن پلی اتیلن

مخزن پلی اتیلن سه لایه افقی 70 لیتری 152000

مخزن پلی اتیلن سه لایه افقی 1000 لیتری 882000

مخزن پلی اتیلن سه لایه مکعبی 275 لیتری 392000

وان پلی اتیلن 60 لیتری 111000

مخزن پلی اتیلن تک لایه زیرپله 500 لیتری 602000

بازار فروش انواع مخازن آب پلی اتیلن مرغوب

بازار فروش انواع مخازن آب پلی اتیلن مرغوب مخزن آب پلی اتیلن اراک با دارا بودن ویژگی های زیر جز مرغوب ترین و پرفروش ترین محصولات در بازار فروش داخلی و خارجی می باشد.

چندلایه بودن

آنتی باکتریال بودن

مقاومت در برابراشعه یو وی خورشید

دارا بودن گارانتی

تولید بهترین مخازن اب پلی اتیلن

تولید بهترین مخازن اب پلی اتیلناصفهان که در بردارنده کارخانه های تولید مخازن مختلف می باشد بازار فروش خوبی را به خود اختصاص داده و حتی برخی از کارخانه های تولید کننده مخازن پلی اتیلن در اصفهان به صادرات انواع مخازن تولیدی به کشورهای مختلف اقدام می نمایند.

مجتمع پلاستونیک ، تولید کننده مخازن آب پلی اتیلن و محصولات صنعتی پلاستیکی

پلاستونیک به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه تولید مخازن آب پلی اتیلن فعالیت خود را در سال 85 و در استان مازندران و شهر ساری آغاز کرده است این شرکت به کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش توجه ویژه دارد و خوشبختانه توانسته مشتریان وفادار و ویژه ای در سراسر ایران و کشورهای همسایه بدست آورد.

تکنولوژی مورد استفاده برای تولید مخزن آب در این شرکت بر اساس روش های روتومولدینگ یا قالب گیری دورانی اسن . این تکنولوژی در حال حاضر به عنوان روشی نوین در بسیاری از کشورهای پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد.

مهمترین کاربرد های انواع مخازن پلی اتیلن

مهمترین کاربرد های انواع مخازن پلی اتیلنمزایای مخزن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن به سادگی در دسترس و قابل خرید و حمل و نقل هستند و به صورت آنلاین و اینترنتی نیز به فروش می رسند.

قیمت این مخازن نسبت به سایر مخازن با جنس های مختلف مقرون صرفه تر است

برای نگهداری دامنه وسیعی از مواد می توان از این مخازن استفاده کرد و با توجه به جنس و ترکیب ساختاری شان می توانند برای مقاصد و اهداف مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

در رابطه با طراحی و از نقطه نظر شکل پذیری می توانند در شکل ها و مدل ها مختلف و مناسب برای فضاهای تولید شوند

دارای وزن نسبتا کمی بوده و به راحتی قابل حمل و جابجایی هستند

در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند و طول عمر قابل توجهی از خود نشان می دهد انواعی از آنها نیز به دلیل داشتن مواد آنتی یووی در برابر اثر مخرب اشعه فرابنفش آفتاب بسیار مقاوم هستند.

معرفی انواع مدل های مخازن پلی اتیلن

معرفی انواع مدل های مخازن پلی اتیلنانواع مخازن پلی اتیلن و موارد کاربرد:

مخازن افقی : به دلیل داشتن ارتفاع کم معمولا در فضاها و مکانهایی که محدودیت ارتفاعی دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

مخازن عمودی: مخازن آب پلی اتیلن عمودی میزان سطح کمتری را اشغال می کنند و معمولا در فضاهایی که از نظر ارتفاعی محدودیت ندارند مورد استفاده قرار می گیرند.

مخازن زیر پله : اینگونه مخازن در سه شکل افقی ، مکعبی ، سینوسی ارائه می شوند.

مخازن مکعبی و کتابی : اینگونه مخازن آب پلی اتیلن با عرض کمتر از 70 سانتی متر و در حجم های 100 لیتر تا 2000 لیتر تولید می شوند مخازن آب پلی اتیلن مکعبی معمولا برای مکانهایی مانند داخل پارکینگ آپارتمان های بزرگ و امثالهم که به مخازن بزرگ و در عین حال با عرض کم نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

مخازن ته قیفی یا مخروطی: زمانی مورد انتخاب قرار می گیرند که به تخلیه ی کامل مخزن آب پلی اتیلن حاوی آ|ب یا مواد شیمیایی نیاز باشد.

وان پلی اتیلن صنعتی و شیلاتی : بصورت تک لایه و سفید رنگ تولید می شوند. اینگونه وان های پلاستیکی در ابعاد و لیتراژهای متنوع برای صنایع غذایی و شیلاتی و برای مصارف مختلف از جمله پرورش میگو و ماهی ، وان حمام ، آبشخور دام ، شن و? تولید می شوند.

نگهداری آب و مواد شیمیایی : مخازن پلی اتیلن جهت جابجایی انواع مایعات شیمیایی ، رنگ ها ، رزین و پوشش ها و چسب ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

صنایع کشاورزی : در صنایع کشاورزی تانکر آب پلی لتیلن به عنوان مخازن نگهداری انواع کودهای مایع و بعضا جامد مورد استفاده قرار می گیرد.

صنایع غذایی: از آنجاییکه مخازن پلاستیکی دارای استاندارد غذایی هستند برای نگهداری مواد غذایی بمنظور ذخیره سازی انواع محصولات خوراکی مایع مایع نظیر سرکه ، روغن ، آبلیمو و نیز انواع ترشیجات و مواد لبنی و? نیز کاربرد دارند.


عرضه انواع مخازن پلی اتیلن

عرضه انواع مخازن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن شیراز

بازار مخزن پلی اتیلن شیراز ? فروش تانک و انواع تاسیسات در شیراز و فارس ? استعلام قیمت مخزن پلی اتیلن شیراز ? فروش تانک و انواع تاسیسات در شیراز و فارس

مخزن پلی اتیلن شیراز تانکرهایی هستند سفید رنگ از جنس پلی اتیلن که برای بهبود کارایی به صورت چند لایه تولید می شوند.

تماس با ما