توزیع مخزن افقی 3 لایه 3000 لیتری

آنچه در این مقاله می خوانید .....

بررسی خصوصیات مخازن سه لایهقیمت انواع مخزن 3 لایه

از گذشته تا کنون برای نگهداری از آب آن را در محفظه هایی قرار می دادند. در گذشته ازمخزن صرفا برای ذخیره آب استفاده می کردند. امروزه انواع مختلفی از مخزن ها تولید می شود که کارایی های متفاوتی دارند. مانند مخزن های عمودی که برای مکان هایی مناسب است که سطح کمی دارد و افقی چند لایه مانند مخزن 3 لایه. مخزن های افقی مناسب جاهایی است که ارتفاع کمی دارد. مخزن افقی مخ3 لایه افقی مناسب چنین محیط هایی است.

توزیع مخزن افقی 3 لایه 3000 لیتری

بررسی خصوصیات مخازن سه لایه

نور از مخازن تک لایه و بی رنگ عبور می کند و زمینه رشد جلبک را در داخل مخزن به وجود می اورد. رشد جلبک در مخزن باعث بوی نامطلوع مخزن و روی طعم آب تاثیر می گزارد. به این علت برای جلوگیری از مشکلاتی از چنین قبیل جوی عبور نور را می گیرند. در نتیجه مخازنی با تعداد لایه های بیشتر ساخته شده است. مانند دو لایه، سه لایه، چهار پنج لایه که دربازار موجود است.

مخزن افقی 3 لایه دارای ویژگی های خاصی است اعم از این که در مخزن های سه لایه، لایه میانی به رنگ مشکی است که مانع از ورود نور خورشید می شود. درنتیجه امکان رشد و تاکثیر جلبک را به حداقل و حتی غیر ممکن می کند. لازم به ذکر است که وجود لایه اضافی باعث افزایش ضخامت نخواهد شد.

در مخازن سه لایه به علت وجود لایه تیره رنگ‌که باعث جلوگیری از نور خورشید می شود داخل مخزن مشخص نیست و مناسب مایعات حساس و آب اشامیدنی است. برای تشخیص مخزن سه لایه می توان از نور استفاده کرد. اگر نور از دیواره های مخزن عبور کرد به این معنا است که آن مخزن تک‌ لایه است. از مخازن سه لایه برای نگهداری و ذخیره آب آشامیدنی، ذخیره و نگهداری آب برای آتش نشانی و همچنین برای نگهداری مواد شیمیایی سازگار با پلی اتلین می توان استفاده کرد.

قیمت انواع مخزن 3 لایه

قیمت انواع مخزن 3 لایه همانطور که مشخص است قیمت مخزن ها با توجه به گنجایش و ابعاد و تعداد لایه ها متفاوت است قیمت مخزن 3 لایه افقی معمولا از مخزن های عمودی بیشتر است و آن هم ب علت آن است که برای مخزن افقی در زیر آن پایه گذاشته می شود درنتیجه وزن بیشتری را می تواند تحمل کند. در کیفیت هم فرقی با مخزن های سه لایه عمودی ندارد. شرکت مخزن سنتر با مخزن های سه لایه با کیفیت و استاندارد مورد تایید تولید کرده و به عرضه گذاشته است و با بررسی نوع نیاز خود به مخزن باتوجه به گنجایش و محیطی که میخواهید مخزن را در آنجا قراردهید می توانید یک خرید رضایت بخش و با قیمت معقول خریداری کنید.

Call Now Button